View Single Post
stare 25.12.2009, 08:17   #1
Björk
Administrator

Reputacja: 17
Excl Regulamin działu "Zdjęcia z gry"

1. W tym dziale oczywiście obowiązuje nadrzędnie REGULAMIN forum.thesims.pl.
    Tutaj rozszerzenie tego regulaminu.
  2. Prosimy, zanim zamieścisz pracę na forum o zmniejszenie wielkości zdjęć do rozmiaru mniejszego niż 800x600 pikseli(możesz to zrobić w jakimś programie graficznym). Pozwoli to na wygodniejsze przeglądanie forum innym użytkownikom. Często duże zdjęcia nie ładują się w całości, więc leży to też w Twoim interesie, bo dzięki zmniejszeniu rozmiaru możesz liczyć na większą ilość komentarzy
    Tematy, które nie spełnią tego wymogu po ostrzeżeniu będą usuwane.
  3. Zamieszczane zdjęcia muszą znajdować się na Waszych własnych kontach www, nie hotlinkujemy (to znaczy nie wklejamy na forum adresów zdjęć bezpośrednio z cudzych kont i serwerów).
  4. Najmilej widziane są Wasze własne zdjęcia z gry, gdy jednak zdjęcia nie są Waszego autorstwa prosimy podać, skąd pochodzą i kto je zrobił.
  5. W komentarzach należy trzymać się tematu. Posty od czapy będą kasowane.
  6. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące widocznych na zdjęciach przedmiotów czy skinów - zapraszamy do następujących działów:
  • Gdzie mogę to znaleźć - The Sims 3
  • Gdzie mogę to znaleźć - The Sims 2
  • Gdzie mogę to znaleźć - The Sims.

Dotyczy Działu Fotostory i Videostory:
  • Całkowity zakaz robienia zapowiedzi.
  • Użytkownicy tworzący fotostory/videostory proszeni są o regularne dodawanie nowych odcinków (w razie dwumiesięcznej przerwy, temat zostanie tymczasowo zamknięty).
  • Tematy są jakiś czas czyszczone z offtopowych postów/spamu i bez zapowiedzi. Dlatego nie dziwcie się, że Wam coś niecoś gdzieś ubędzie.
    Za pierwszym razem nie ma ostrzeżeń, aczkolwiek jeśli po czyszczeniu sytuacja się nie poprawi, mogą się one pojawić.

Dotyczy Działów Śmieszne screeny, błędy, inne...
  • W tych działach zabronione jest komentowanie zdjęć jeżeli nie wstawisz własnego.

Zanim założysz temat polecam także lekturę następujących poradników:

Zmodyfikowany regulamin Justy.

Ostatnio edytowane przez Libby : 12.11.2013 - 20:45
Björk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.