View Single Post
stare 08.12.2009, 21:00   #1
Wielebny
Mod emeryt

Reputacja: 9
Arrow San Gesperito by Watchman (Kowalino)

San Gesperito
San Gesperito to małe miasteczko położone u podnóża starego zamku.
Główną moją inspiracją było włoskie miasto położone w Toskanii San Geminiano oraz budowle w stylu romańskim
Projekt w sumie nie jest w całości skończony tak jak zamierzałem to na początku . W planach miałem zrobienie restauracji w jednym z budynków położony przy stoliczka z parasolkami oraz urządzenie kilka pomieszczeń w zamku , ale niestety brak czasu , chęci oraz powolne działanie gry uniemożliwiło mi to .Dodatkowo chciałem zdążyć ukończyć projekt przed 10 grudni , czyli domniemaną premierą Create a world gdyż z całą pewności po zainstalowanie tego edytora straciłbym zupełne chęci na dokończenie tej pracy . A że ostatnio modne zrobiłem się dedykowanie domów to postanowiłem zadedykować go użytkowniczce .
Wikki - głównie za pomoc w odnajdywaniu dodatków , które z całą pewnością pomogły mi w dokończeniu projektu oraz dedykuje go reszcie moich znajomych . Nie będę wszystkich wymieniać po nickach, gdyż nie chcę niechcący kogoś pominąć .

Dane parceli.
Otoczenie-Francja
Cena
Umeblowany- ______
Nieumeblowany- _____
Wielkość parceli- 64x64
Budowany z pomocą kodów- Tak

Kamienista droga prowadząca do twierdzy

Główne wejście

Rynek oraz zamek widoczny na wzgórzu

Dwa tarasy z widokiem na panoramę miasta

Stary zarośnięty cmentarz położony z tyłu kościółka

Ogród położony przy murach zamku

Brama prowadząca na dziedziniec zamku

Widok z najwyższej wieży w zamku

dwa zdjęć ogólnych

Kilka fotek w nocy i przy zachodzie słońca

Na koniec rzut ogólny

Dziękuje za uwagę
Pozdrawiam
Kowalino

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 03.04.2011 - 18:10
Wielebny jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.